ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
เปโดร โซเรส ดา ซิลวาการจัดส่งถูกทําภายในคอมมิเนียม คุณภาพของสินค้าที่ต้องการ -
เลวี่ ดูไฟสวยมาก ส่งตรงเวลา บริการดีจากผู้ขาย -
มูฮัมหมัด รีสวานเป็นมืออาชีพมาก!!
ชื่อผู้ติดต่อ :
George Gao
วอทส์แอพ :
+8613912313066
คำหลัก [ bright led strip lights ] การจับคู่ 72 ผลิตภัณฑ์.
30 * 16 มิลลิเมตรอลูมิเนียมผนังแห้ง LED Channel Plaster Architecture LED โปรไฟล์อลูมิเนียม
| ชื่อสินค้า: | โปรไฟล์อลูมิเนียม LED แบบไม่มีขอบ |
|---|---|
| ขนาดสินค้า: | 30(กว้าง)*15.4(สูง)*2000(ยาว) |
| สี: | เงิน/ขาว/ดำ |
30 * 16 มิลลิเมตร แสงเส้นผนัง ผนังแห้ง LED โปรไฟล์อลูมิเนียม ไฟสถาปนิก
| ชื่อสินค้า: | โปรไฟล์อลูมิเนียมแบบไร้ขอบ |
|---|---|
| ขนาดสินค้า: | 30(กว้าง)*15.4(สูง)*2000(ยาว) |
| สี: | เงิน/ขาว/ดำ |
IP20/IP65/IP67/IP68 Rated LED Flex Ribbon Cuttable Design of 6.25mm/unit for Versatile and Customizable Lighting
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Lumen: | 2000lm |
Transform Your Garden into a Beautiful Paradise with Garden Solar Strip DC 12V/24V Input Voltage and 6-8 Hour Charging Time
| Input Voltage(V): | DC 12V/24V |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Long-lasting Ultrabright Solar Strip with Lithium-ion Battery and Silicone Material
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Working Time: | 8-10 Hours |
| Application: | Garden/Park |
Long-Lasting Solar Neon Strip 6-8 Hours Charging Time 10 Meters Length
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-6500k |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
2700-6500k Color Temperature Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Warranty: | 5 Year |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Versatile Free-cut Solar Strip with Adjustable Color Temperature of 2700-6500k and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Battery Type: | Lithium-ion |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
DC24V Sub Size LED เครื่องล้างผนัง ผิวยืดหยุ่น ติดแสงเส้น IP67 30° 60°
| โวลเตชั่น: | 24v |
|---|---|
| การจัดอันดับ IP: | IP67 |
| กำลังไฟ (W/M): | 9.6W |
RGB LED วอล์ด วอล์ด วอล์ด วอล์ด วอล์ด วอล์ด
| โวลเตชั่น: | 24v |
|---|---|
| การจัดอันดับ IP: | IP67 |
| กำลังไฟ (W/M): | 14.4ว |


